Plieninė krosnelė SCAN 68-11 BP, juodos spalvos, su šoniniais stiklais, ir malkų dėtuve
Nepavyko įkelti atsiėmimo informacijos
Susije produktai
Turite klausimų
Aprašymas
Plieninė malkinė krosnelė SCAN 68-11 BP, juodos spalvos, su šoniniais stiklais, su malkų dėtuve.
Konvekcinė krosnelė Scan 68 yra elipsės formos – tai Danijos dizainerių sukurtas dizaina., Kompaktiška krosnelės forma leidžia mėgautis unikaliu ugnies vaizdu.
Malkinė krosnelė Scan 68 dizainas atkartoja kultinę krosnelių „Scan 58“ seriją, kuri yra labiausiai perkama visame pasaulyje. Krosnelė Scan 68-11 su malkų dėtuve ir su dideliais šoniniais stiklais, per kuriuos iš visų pusių galėsite stebėti magišką liepsnos žaismą.
Krosnelė Scan 68-11 tvirtinama ant kiaurinio stovo , kuriame galima patogiai susidėti malkas,
Krosnelė Scan 68-11 turi integruotą švaraus stiklo, švaraus degimo sitemas. Yra galimybė prijungti lauko orą. Idelia tinka A++ klasės namuose. Krosnelę galima prijungti iš galo ar iš viršaus.
Techninės specifikacijos
| Aukštis | 1222 mm |
| Plotis | 500 mm |
| Gylis | 371 mm |
| Svoris | 107 kg |
| Malkos dydis | iki 33 cm |
| Dūmų išleidimo anga | Ø 148 mm |
| Dūmtraukio išėjimo parinktys | Viršutinė / Galinė |
| Nominali galia | 5.5 kW |
| Efektyvumas | 80 % |
| Šildymo plotas | iki 120 m² |
| CO emisija | 0.04 % |
| Dulkių emisija | 14 mg/Nm³ |
| NOx emisija | 85 mg/Nm³ |
| OGC emisija | 29 mg/Nm³ |
| Uždaras degimas | taip |
| Švaraus degimo sistema | taip |
| Išorinis oro įsiurbimas | taip |
| Pelenų stalčius | taip |
Mūsų vizija
Padėti kurti komfortiškas, jaukias, stilingas ir saugias namų erdves – tokias, kuriose gera pabūti vienam, pasimėgauti ramybe, o kartu ir susitikti su šeima, draugais ar giminėmis. Norime, kad šalia mūsų atrinktų židinių gimtų šilti prisiminimai ir ugnis taptų traukos centru, suburiančiu visus.