SCAN 68-9 BP - plieninė malkinė krosnelė, su šoniniais stiklais
Nepavyko įkelti atsiėmimo informacijos
Susije produktai
Turite klausimų
Aprašymas
Malkinė krosnelės Scan 68 elipsės forma – tai Danijos dizainerių sukurtas dizainas, kompaktiška krosnelė su dideliais šoniniais stiklais leidžia mėgautis unikaliu ugnies vaizdu.
Paprastas ir estetiškas dizainas gimė iš pagarbos centriniam krosnelės vaidmeniui, kurį ji atlieka namuose.
Konvekcinė krosnelė Scan 68-9 yra su šoniniais stiklais, per kuriuos iš visų pusių galėsite stebėti magišką liepsnos žaismą.
Krosnelė Scan 68-9 yra ant kolonos. Galima prijungti tiek iš viršaus , tiek iš galo.
Techninės specifikacijos
| Aukštis | 1272 mm |
| Plotis | 500 mm |
| Gylis | 371 mm |
| Svoris | 105 kg |
| Malkos dydis | iki 33 cm |
| Dūmų išleidimo anga | Ø 148 mm |
| Dūmtraukio išėjimo parinktys | Viršutinė / Galinė |
| Nominali galia | 5.5 kW |
| Efektyvumas | 80 % |
| Šildymo plotas | iki 120 m² |
| CO emisija | 0.04 % |
| Dulkių emisija | 14 mg/Nm³ |
| NOx emisija | 85 mg/Nm³ |
| OGC emisija | 29 mg/Nm³ |
| Uždaras degimas | taip |
| Švaraus degimo sistema | taip |
| Išorinis oro įsiurbimas | taip |
| Pelenų stalčius | taip |
Mūsų vizija
Padėti kurti komfortiškas, jaukias, stilingas ir saugias namų erdves – tokias, kuriose gera pabūti vienam, pasimėgauti ramybe, o kartu ir susitikti su šeima, draugais ar giminėmis. Norime, kad šalia mūsų atrinktų židinių gimtų šilti prisiminimai ir ugnis taptų traukos centru, suburiančiu visus.