Plieninė malkinė krosnelė ILD 8 ECO trys stiklai
Nepavyko įkelti atsiėmimo informacijos
Susije produktai
Turite klausimų
Aprašymas
ILD 8 ECO – moderni plieninė malkinė krosnelė su trijų pusių stiklu, suteikianti įspūdingą liepsnos reginį iš bet kurios kambario vietos. Efektyviai reguliuojamos oro sklendės ir patogus pelenų stalčius užtikrina maksimalų komfortą ir lengvą priežiūrą. Kompaktiškas, elegantiškas dizainas puikiai dera tiek klasikinėje, tiek šiuolaikinėje erdvėje, o papildomos durelės lentynoje suteikia galutinį „premium“ apdailos akcentą. Sukurta A++ klasės namams, efektyviai išlaiko šilumą ir kuria jaukią atmosferą jūsų namuose.
Techninės specifikacijos
| Aukštis | 920 mm |
| Plotis | 470 mm |
| Gylis | 361 mm |
| Svoris | 77 kg |
| Malkos dydis | iki 25 cm |
| Dūmų išleidimo anga | Ø 150 mm |
| Dūmtraukio išėjimo parinktys | Viršutinis/ Galinis |
| Nominali galia | 5.3 kW |
| Efektyvumas | 81 % |
| Šildymo plotas | 110 m² |
| CO emisija | 0.07 % |
| Dulkių emisija | 22 mg/Nm³ |
| NOx emisija | 100 mg/Nm³ |
| Švaraus degimo sistema | taip |
| Išorinis oro įsiurbimas | taip |
| Pelenų stalčius | taip |
Mūsų vizija
Padėti kurti komfortiškas, jaukias, stilingas ir saugias namų erdves – tokias, kuriose gera pabūti vienam, pasimėgauti ramybe, o kartu ir susitikti su šeima, draugais ar giminėmis. Norime, kad šalia mūsų atrinktų židinių gimtų šilti prisiminimai ir ugnis taptų traukos centru, suburiančiu visus.