Plieninė malkinė krosnelė ILD 10 ECO trys stiklai
Nepavyko įkelti atsiėmimo informacijos
Malkų dėtuvės ir malkinės
Turite klausimų
Aprašymas
ILD 10 ECO – moderni plieninė malkinė krosnelė
Atraskite ILD 10 ECO – modernią plieninę krosnelę su panoraminiu ir šoniniais stiklais, suteikiančią gražų liepsnos vaizdą iš visų kambario kampų. Elipsės formos dizainas ir kompaktiškos proporcijos puikiai dera tiek moderniuose, tiek klasikinio stiliaus interjeruose.
Kodėl verta rinktis ILD 10 ECO?
-
Panoraminis stiklų vaizdas – mėgaukitės šokančiomis liepsnomis bet kurioje patalpos vietoje
-
Kompaktiškas dizainas – tik 5 cm nuo sienos, puikiai tinka mažoms erdvėms
-
Praktiškos funkcijos – lentyna šildymo priedams, patogus pelenų stalčius
-
Švari degimo technologija – efektyvu, ekologiška, mažina kuro sąnaudas
-
Tinka A++ klasės namams – maksimalus efektyvumas ir šiluma
Pasirinkite ILD 10 ECO ir sukurkite modernią, šiltą ir jaukią namų atmosferą.
Pastaba: lentynos durelės užsakomos papildomai.
Techninės specifikacijos
| Aukštis | 997 mm |
| Plotis | 564 mm |
| Gylis | 386 mm |
| Svoris | 99 kg/101kg |
| Malkos dydis | iki 33 cm |
| Dūmų išleidimo anga | Ø 150 mm |
| Dūmtraukio išėjimo parinktys | Viršutinis/ Galinis |
| Nominali galia | 6,5 kW |
| Efektyvumas | 810% |
| Šildymo plotas | 130 m² |
| CO emisija | 0.04% |
| Dulkių emisija | 13 mg/Nm³ |
| NOx emisija | 93 mg/Nm³ |
| Švaraus degimo sistema | taip |
| Išorinis oro įsiurbimas | taip |
| Pelenų stalčius | taip |
Mūsų vizija
Padėti kurti komfortiškas, jaukias, stilingas ir saugias namų erdves – tokias, kuriose gera pabūti vienam, pasimėgauti ramybe, o kartu ir susitikti su šeima, draugais ar giminėmis. Norime, kad šalia mūsų atrinktų židinių gimtų šilti prisiminimai ir ugnis taptų traukos centru, suburiančiu visus.