Akumuliacinis muilo akmens židinys NUNNAUUNI JOYA -2
Nepavyko įkelti atsiėmimo informacijos
Akumuliaciniai muilo akmens židiniai
Turite klausimų
Aprašymas
Akumuliacinis muilo akmens židinys Joya-2 su skaldyto akmens apdaila
Joya-2 – akumuliacinis židinys su natūralia skaldyto akmens apdaila, skirtas ilgalaikiam ir efektyviam namų šildymui. Tai 100% muilo akmens židinys, kuris maksimaliai kaupia šilumą ir ją tolygiai spinduliuoja į patalpą.
Degimo kamera pagaminta iš unikalaus Mammutti muilo akmens, atsparaus aukštai temperatūrai ir pasižyminčio puikiomis šilumos perdavimo savybėmis. Kapsulėje sukaupta šiluma lėtai išsiskiria per krosnies paviršių kaip vienoda šilumos spinduliuotė, užtikrinanti komfortą daugiau nei 30 valandų po vieno kūrenimo.
Šis muilo akmens židinys tinka A++ ir sandariems namams, pasižymi švaraus degimo technologija, mažesnėmis malkų sąnaudomis ir aukštu šildymo efektyvumu.
Pagrindiniai privalumai:
-
Akumuliacinė krosnis – šiluma 30+ valandų
-
100% muilo akmens konstrukcija
-
Švarus degimas ir mažesnė tarša
-
Ekonomiškas ir ilgaamžis šildymo sprendimas
-
5 metų garantija
Techninės specifikacijos
| Aukštis | 1536 mm |
| Plotis | 912 mm |
| Gylis | 550 mm |
| Svoris | 1560 kg |
| Šiluminė energija | 56.2 kWh |
| Šilumos išsiskyrimo laikas, didžiausios galios procentinė dalis | 100 % - 6.8 val. 50 % - 22.5 val. 25 % - 36.4 val. |
| Efektyvumas | 82 % |
| Energijos efektyvumo klasė | A+ |
| Nominali galia | 1.5 kW |
| Pliauskų ilgis | 33 cm |
| Maksimalus malkų kiekis | 16 kg |
| CO emisija | 1130 mg/Nm3 |
| Saugus atstumas nuo galo | 50 mm |
| Saugus atstumas nuo šonų | 150 mm |
| Saugus atstumas nuo priekio | 1000 mm |
| Saugus atstumas iš viršaus | 200 mm |
Mūsų vizija
Padėti kurti komfortiškas, jaukias, stilingas ir saugias namų erdves – tokias, kuriose gera pabūti vienam, pasimėgauti ramybe, o kartu ir susitikti su šeima, draugais ar giminėmis. Norime, kad šalia mūsų atrinktų židinių gimtų šilti prisiminimai ir ugnis taptų traukos centru, suburiančiu visus.