Akumuliacinis muilo akmens židinys NUNNAUUNI BLANKA TUNNEL CERAMIC BLANCO, su keramikos apdaila
Nepavyko įkelti atsiėmimo informacijos
Susije produktai
Turite klausimų
Aprašymas
NUNNAUUNI Blanka Tunnel Ceramic Blanco – akumuliacinis muilo akmens židinys
„NUNNAUUNI Blanka Tunnel Ceramic Blanco“ – tai aukštos klasės akumuliacinė krosnis, pagaminta iš natūralaus muilo akmens. Šis muilo akmens židinys pasižymi išskirtine šilumos kaupimo savybe – po vieno kūrenimo šiluma gali būti jaučiama net iki 30 valandų, todėl namuose išlieka pastovi ir komfortiška temperatūra.
Krosnies šerdis pagaminta iš unikalaus Mammutti muilo akmens, kuris efektyviai kaupia šilumą ir ją lėtai skleidžia kaip švelnią spindulinę šilumą. Tai leidžia sumažinti malkų sąnaudas ir užtikrina ekonomišką bei tvarų šildymą.
Kreminės spalvos keraminė apdaila suteikia krosniai elegantišką išvaizdą, o tunelio tipo stiklas iš dviejų pusių leidžia mėgautis gyvos ugnies vaizdu iš skirtingų erdvių. Dėl galinio dūmtraukio prijungimo krosnis lengvai pritaikoma įvairiems interjero sprendimams.
Pagrindiniai privalumai:
-
Akumuliacinis muilo akmens židinys – ilgai kaupia ir tolygiai skleidžia šilumą
-
Šiluma išlieka iki 30 valandų po vieno kūrenimo
-
Natūralus Mammutti muilo akmuo – efektyvus ir ilgaamžis šilumos kaupimas
-
Tunelio tipo stiklas – liepsnos vaizdas iš dviejų pusių
-
Ekonomiškas kūrenimas – mažesnės malkų sąnaudos
-
Švarus ir ekologiškas degimas
-
Elegantiška keraminė apdaila (Ceramic Blanco)
-
Patogus montavimas – dūmtraukio prijungimas iš galo
Garantija – 5 metai.
Tvarus ir patikimas sprendimas ieškantiems akumuliacinės krosnies, kuri sujungia efektyvų šildymą, natūralaus muilo akmens židinio savybes ir modernų dizainą.
Techninės specifikacijos
| Aukštis | 1831 mm |
| Plotis | 926 mm |
| Gylis | 544 mm |
| Svoris | 1810 kg |
| Šiluminė energija | 73.7 kWh |
| Šilumos išsiskyrimo laikas, didžiausios galios procentinė dalis | 100 % - 7.6 val. 50 % - 25.0 val. 25 % - 41.9 val. |
| Efektyvumas | 85 % |
| Energijos efektyvumo klasė | A+ |
| Nominali galia | 1.8 kW |
| Pliauskų ilgis | 33 cm |
| Maksimalus malkų kiekis | 20.0 kg |
| CO emisija | 1140 mg/Nm3 |
| Saugus atstumas nuo galo | 1000 mm |
| Saugus atstumas nuo šonų | 200 mm |
| Saugus atstumas nuo priekio | 1000 mm |
| Saugus atstumas iš viršaus | 200 mm |
Mūsų vizija
Padėti kurti komfortiškas, jaukias, stilingas ir saugias namų erdves – tokias, kuriose gera pabūti vienam, pasimėgauti ramybe, o kartu ir susitikti su šeima, draugais ar giminėmis. Norime, kad šalia mūsų atrinktų židinių gimtų šilti prisiminimai ir ugnis taptų traukos centru, suburiančiu visus.