Akumuliacinis muilo akmens židinys NUNNAUUNI BLANKA PL CERAMIC NEGRO
Nepavyko įkelti atsiėmimo informacijos
Susije produktai
Turite klausimų
Aprašymas
NUNNAUUNI Blanka PL Ceramic Negro – akumuliacinė muilo akmens krosnis
„NUNNAUUNI Blanka PL Ceramic Negro“ – tai moderni akumuliacinė krosnis, pagaminta iš natūralaus muilo akmens ir dekoruota elegantiška juodos keramikos apdaila. Šis akumuliacinis muilo akmens židinys efektyviai kaupia šilumą ir ją lėtai skleidžia į patalpą, todėl namuose palaikoma maloni temperatūra net iki 30 valandų po vieno kūrenimo.
Krosnies degimo kamera pagaminta iš unikalaus Mammutti muilo akmens, kuris pasižymi puikiomis šilumos kaupimo savybėmis. Sukaupta šiluma palaipsniui išsiskiria kaip švelni spindulinė šiluma, užtikrinanti komfortišką ir ekonomišką namų šildymą.
Juodos spalvos keraminė apdaila (Ceramic Negro) suteikia krosniai modernų ir išskirtinį dizainą, o viršutinis dūmtraukio prijungimas leidžia lengvai pritaikyti ją skirtingiems montavimo sprendimams.
Pagrindiniai privalumai:
-
Akumuliacinis muilo akmens židinys – ilgai kaupia ir tolygiai skleidžia šilumą
-
Šiluma išlieka iki 30 valandų po vieno kūrenimo
-
Natūralus Mammutti muilo akmuo – efektyvus šilumos kaupimas
-
Keraminė apdaila Ceramic Negro – modernus ir elegantiškas dizainas
-
Ekonomiškas kūrenimas – mažesnės malkų sąnaudos
-
Švarus ir ekologiškas degimas
-
Patogus montavimas – viršutinis dūmtraukio prijungimas
Garantija – 5 metai.
Tvarus pasirinkimas ieškantiems akumuliacinės krosnies ar muilo akmens židinio, kuris sujungia efektyvų šildymą, ilgaamžiškumą ir šiuolaikišką dizainą.
Techninės specifikacijos
| Aukštis | 1831 mm |
| Plotis | 926 mm |
| Gylis | 681 mm |
| Svoris | 2320 kg |
| Šiluminė energija | 73.7 kWh |
| Šilumos išsiskyrimo laikas, didžiausios galios procentinė dalis | 100 % - 8.9 val. 50 % - 29.5 val. 25 % - 49.6 val. |
| Efektyvumas | 88 % |
| Energijos efektyvumo klasė | A+ |
| Nominali galia | 1.5 kW |
| Pliauskų ilgis | 33 cm |
| Maksimalus malkų kiekis | 20.0 kg |
| CO emisija | 1130 mg/Nm3 |
| Saugus atstumas nuo galo | 50 mm |
| Saugus atstumas nuo šonų | 200 mm |
| Saugus atstumas nuo priekio | 1000 mm |
| Saugus atstumas iš viršaus | 200 mm |
Mūsų vizija
Padėti kurti komfortiškas, jaukias, stilingas ir saugias namų erdves – tokias, kuriose gera pabūti vienam, pasimėgauti ramybe, o kartu ir susitikti su šeima, draugais ar giminėmis. Norime, kad šalia mūsų atrinktų židinių gimtų šilti prisiminimai ir ugnis taptų traukos centru, suburiančiu visus.